Ürün Kategorileri
Sepetiniz

Biz Kimiz

1964 yılından bu yana Saat ve Optik sektöründe faaliyet gösteren Saatçıoğulları Hacı Oğuz YAZDIÇUTAN tarafından ilk mağazasını 1967 yılında Adana’da açtı. 1984 yılında Babaları’ndan bayrağı devir alan Erkan, Ercan, Mehmet ve Mustafa YAZDIÇUTAN kardeşler 2. mağazalarını 1986 yılında Mersin İstiklal Caddesinde, 3. mağazalarını 1999 yılında Adana Atatürk Caddesi’nde, 4. mağazalarını 2002 yılında Mersin Çamlıbel’de açtılar. 2011′de Mersin Marina AVM’nin açılması ile Mersin İstiklal Caddesindeki şubesini buraya taşımıştır.


VİZYONUMUZ


Tecrübe

Bilgi

Dürüstlük

Teknoloji

Dünya Markaları

Eğitimli Mağaza Personeli

Güvenilir Satış Sonrası Servisi

Saatçıoğulları siz müşterilerine yakın olabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için bünyesine yeni mağazalar eklemeyi hedeflemiştir. Bununla beraber bölgede saat ve gözlük sektörünün gelişmesinde katkıda bulunmak ve gelişen teknolojiyle müşterilerine çağdaş hizmet anlayışını sunmaktır. Biz tüm bunların kısa bir sürede gerçekleşmesini bir başarı öyküsü olarak görüyor ve bu öyküyü siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.


Saatçıoğulları 1986 ve 2002 yılları arasında açmış olduğu 2. mağazasıyla Mersin’de yeniliklere ilk imzasını atan optik ve saat mağazası olmuştur. Bünyesinde bulunan dünya markalarını, müşterileri Mersinde ilk olarak Saatçıoğulları’nda görmüştür.


Bundan sonra da Optik-Saat-Güneş gözlüğü ve saat tamiri konularında da ilk olmaya devam edecektir.

Manage Şems Yener - Bu site xdestek Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.